COMvergence: KNOWLIMITS obhájila titul největší agentury na českém mediálním trhu

Podle nejnovějšího reportu společnosti COMvergence obhájila agentura KNOWLIMITS pozici největší agentury na českém mediálním trhu, a to s celkovou částkou $192mil. za mediální služby v roce 2022.

Dle aktuálního hodnocení v žebříčku Media Agency Billings Rankings & Market shares obhájila agentura KNOWLIMITS první místo a opět se tak stala na základě velikosti obratu klientského portfolia největší agenturou v ČR. S celkovou částkou $192mil. za mediální služby poskytnuté svým 136 klientům tak opětovně potvrdila prvenství mezi českými agenturami. Oproti loňskému roku tržby agentury KNOWLIMITS vzrostly o 11,6 %. „Jsme nadšení, že jsme obhájili prvenství v nezávislém hodnocení společnosti COMvergence a že jako agentura rosteme a stále se posouváme kupředu. Zakládáme si na tom, abychom i jako lokální agentura dokázali klientům poskytnout stejné služby jako nadnárodní agentury, a to v nejvyšší možné kvalitě “ komentují Markéta Dyllong a Petr Bažant, managing partneři KNOWLIMITS.

Cílem nezávislé mezinárodní výzkumné společnosti COMvergence je měřit a analyzovat výkonnost a strategický výkon agentur, nezávislých společností a poradenských firem v oblasti marketingu.

Mezi další agentury, které se stejně jako loni umístily za KNOWLIMITS, patří OMD (136 M$) a Medea (109 M$).

Top 3 Media Agencies
Rank Agency Total Billings M$ 2022
1 KNOWLIMITS 192 M$
2 OMD 136 M$
3 Medea 109 M$

source: COMvergence, June 2023